| Mærke | Franke |
| Farve | Rustfrit stål |
| Serie | Accessoires |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Længde | 468mm |
| Bredde | 420mm |
| Dimension | 47x42cm |
| Produktklasse | Rullemåtte |
| Produktklasse | Rullemåtte / drypbakke |
|
Mærke Franke |
Pure.Sink |
|
Serie Accessoires |
Prestige Brushed |
|
Længde 468mm |
450mm |
|
Bredde 420mm |
317mm |
|
Dimension 47x42cm |
- |
|
Produktklasse Rullemåtte |
Rullemåtte / drypbakke |