Vask Kumstørrelse Variationer
Lorreine 50BQ-FU sort Quartz vask 50x40cm undermonteret flatmonteret sort med sort kurveprop 1208954002
| Mærke | Lorreine |
| Farve | Sort |
| Højde | 185mm |
| Serie | BQ |
| Udførelse | Underbygning |
| Udførelse | Fladindbygning |
| Materiale | Kvarts |
| Minimal skabsstørrelse | 60cm |
| Antal bakker | 1 |
| Afdrypningsområde | Nej |
| Længde | 440mm |
| Udsparing længde | 400 |
| Bredde | 540mm |
| Udsparing bredde | 500 |
| Radius | 10 |
| Dybde | 185mm |
| Antal vasker | 1 |
| Produktklasse | Vask |
| Farve Vask | Sort |
| Materiale Vask | Kvarts |
| Vask Kumstørrelse | 500x400mm |
| Monteringsmetode Vask | Underbygning |
| Monteringsmetode Vask | Fladindbygning |
| Vask dybde | 185mm |
| Udsparingsmål Underbygning | 500x400mm |
| Udsparingsmål Planmontering | 491x441mm |
| Vask Hanehul | Ingen |
| Vask indre radius | 10mm |
| Vask udvendig radius | 10mm |
| Vask form | Rektangel |
| Kurvprop automatisk tømning | Nej |
| Samlede bredde vask | 540mm |
| Total længde vask | 440mm |
| Vaskemodel | Rektangulær vask |
|
Mærke Lorreine |
GraniteMy |
|
Højde 185mm |
200mm |
|
Serie BQ |
Universal |
|
Udførelse Underbygning |
Topmontering |
|
Udførelse Fladindbygning |
Topmontering |
|
Materiale Kvarts |
Granit |
|
Radius 10 |
- |
|
Dybde 185mm |
188mm |
|
Materiale Vask Kvarts |
Granit |
|
Monteringsmetode Vask Underbygning |
Topmontering |
|
Monteringsmetode Vask Fladindbygning |
Topmontering |
|
Vask dybde 185mm |
187mm |
|
Udsparingsmål Planmontering 491x441mm |
541x441mm |
|
Vask udvendig radius 10mm |
3.5mm |
Køkkenøen er mere populær end nogensinde – ikke kun som en ekstra bordplade, men også som et samlingspunkt. At montere en vask i køkkenøen er et meget omdiskuteret valg: praktisk for nogle, et designmæssigt dilemma for andre.