Aquadesign Romain Indbygget Sæbedispenser PVD kobber
Den indbyggede sæbedispenser monteres pænt i køkkenbordet.
| Mærke | Quadri |
| Farve | Kobber |
| Højde | 54mm |
| Serie | Manchester |
| Monteringsmetode | Indbygning |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Længde | 104mm |
| Montering | Indbygning |
| Montagemål | 35mm |
| Maks. bladtykkelse | 25mm |
| Indhold | 320ml |
| Produktklasse | Sæbedispenser |
| Borehul | 24mm |
| Maksimal bladtykkelse | 25mm |
|
Mærke Quadri |
Quadri | Pure.Sink |
|
Højde 54mm |
65mm | - |
|
Serie Manchester |
Swindon | Elite Steel |
|
Materiale Rustfrit stål |
Rustfrit stål | Messing |
|
Længde 104mm |
96mm | - |
|
Montering Indbygning |
Indbygning | - |
|
Montagemål 35mm |
35mm | - |
|
Maks. bladtykkelse 25mm |
50mm | - |
|
Indhold 320ml |
500ml | 350ml |
|
Borehul 24mm |
28mm | 25mm |
|
Maksimal bladtykkelse 25mm |
50mm | 40mm |
Genopfyldes fra toppen
Montering tager mere tid