Dimension Variationer
Solid-S City Overflademonteret håndvask, skål i mat hvid, 62 x 32 cm, med skjult afløb 1208954250
Vedligeholdelse af materialet Solid
Til almindelig rengøring kan du bruge et naturligt rengøringsmiddel, f.eks. grøn sæbe eller rengøringseddike. Hvis der opstår en ridse i materialet, kan du "polere" materialet igen ved hjælp af en svamp og Cif. Dette gøres ved at lave cirkulære bevægelser over overfladen. Skyl derefter den rengjorte overflade grundigt med lunkent vand og tør den af med en ren, blød klud.
| Mærke | Solid-S |
| Farve | Hvid, mat |
| Højde | 130mm |
| Garanti | 5 år |
| Materiale | Solid overflade |
| Længde | 324mm |
| Bredde | 624mm |
| Form | Rund |
| Overløb | Nej |
| Udstyret med afløbsprop | Nej |
| Antal skåle | 1 |